ELEKTRONICZNY SYSTEM ZAPISÓW

Witamy w ELEKTRONICZNYM SYSTEMIE ZAPISÓW do Akademii Młodego Siatkarza Opole. Drogi rodzicu, nasz system w kilku prostych krokach pozwoli zapisać Twoje dziecko na zajęcia organizowane przez naszą szkółkę.

KROK 1

Pobierz, a następnie dokładnie zapoznaj się z treścią i wypełnij oraz podpisz czytelnie deklarację uczestnictwa swojego dziecka w naszych zajęciach.
Pobierz deklarację uczestnictwa w zajęciach AMS Opole

KROK 2

Pobierz, a następnie dokładnie zapoznaj się z treścią i wypełnij oraz podpisz czytelnie zgodę na uczestnictwo swojego dziecka w naszych zajęciach.
Pobierz zgodę na uczestnictwo w zajęciach AMS Opole
Wypełnione dokumenty przekaż prowadzącemu na pierwszym treningu.

KROK 3

Wypełnij elektroniczny formularz zgłoszenia dziecka na zajęcia, pozwoli nam to na oszacowanie liczby zgłoszonych dzieci w poszczególnych grupach wiekowych. W przypadku poprawnego wypełnienia formularza otrzymasz wiadomość zwrotną na podany przez Ciebie przy zgłoszeniu adres poczty elektronicznej.


ELEKTRONICZNY FORMULARZ ZAPISÓW

Serdecznie zapraszamy do wypełnienia elektronicznego formularza zgłoszeniowego. Krok ten jest konieczny do weryfikacji liczby uczestników zapisanych do poszczególnych grup wiekowych. Wszystkie pola formularza muszą zostać wypełnione.

[ccf_form id="120"]