Martyna BEDNARZ

Absolwentka Wydziału Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii, magister wychowania fizycznego oraz trener II klasy piłki siatkowej. Ukończyła również kurs wychowawcy kolonijnego oraz kinesiology taping, ponadto uczestniczyła w licznych kursokonferencjach metodycznych w zakresie szkolenia sportowego dzieci i młodzieży.

Prezes Akademii Młodego Siatkarza Opole od wielu lat zakochana w siatkówce. Wielorotnie reprezentowała barwy Politechniki Opolskiej na Akademickich Mistrzostwach Polski w siatkówce halowej i plażowej, w tej pierwszej dwukrotnie sięgając po brązowy medal (2013 oraz 2016). Sukcesy odnosiła także w licznych turnniejach piłki siatkowej na terenie całego kraju.

Martyna może pochwalić się kilkuletnim doświadczeniem w pracy szkoleniowo-wychowawczej z dziećmi i młodzieżą. Do niedawna prowadziła zespół juniorów AZS Politechniki Opolskiej, ponadto jest nauczycielką w Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym w Opolu. W Akademii Młodego Siatkarza poprowadzi zajęcia z najstarszą grupą chłopców (roczniki 2003-2004).

Mateusz BERLIK

Absolwent Wydziału Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii, magister wychowania fizycznego oraz trener II klasy piłki siatkowej. Uczestnik licznych kursokonferencji dotyczących metodyki treningu sportowego dzieci i młodzieży, posiadacz licencji sędziego piłki siatkowej wydanej przez Opolski Związek Piłki Siatkowej.

Wiceprezes Akademii Młodego Siatkarza Opole związany jest z siatkówką od wielu lat, miłośnik tego sportu zarówno w teorii jak i praktyce. Ma na swoim koncie złote, srebrne oraz brązowe medale zdobyte we współzawodnictwie podczas zawodów młodzieżowych oraz licznych turniejów piłki siatkowej w latach 2008-2015.

Od roku 2015 jest kierownikiem drugoligowego zespołu siatkarzy AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra S.A., posiada również kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi oraz młodzieżą. W latach 2014-2016 trener drużyny juniorów AZS Politechniki Opolskiej. W Akademii Młodego Siatkarza będzie się zajmował szkoleniem dzieci z roczników 2007-2008.

Julia BUDNY

Absolwentka Wydziału Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii, magister wychowania fizycznego oraz trener II klasy piłki siatkowej. Ma na swoim koncie udział w wielu kursokonferencjach metodycznych w zakresie treningu sportowego dzieci i młodzieży.

Od najmłodszych lat związana z siatkówką jako zawodniczka UKS MOS Opole, w ostatnich latach reprezentowała Politechnikę na Akademickich Mistrzostwach Polski w piłce siatkowej halowej, dwukrotnie stając na podium i zajmując 3 miejsce (2013, 2016) oraz plażowej, która jest jej koronną dyscypliną, jej największe plażowe sukcesu to: 3 miejsce w ogólnopolskim turnieju Plaża Open, 2 miejsce w Mistrzostwach Polski LZS w plażówce, 1 miejsce w ogólnopolskim turnieju Piłki siatkowej na śniegu oraz 1 miejsce w turnieju Eco Silesia Cup.

Cennego doświadczenia w pracy z dziećmi i młodzieżą nabiera pracując w świetlicy w PSP nr 7 w Opolu, jest również nauczycielką w Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym w Opolu. W naszej szkółce Julia prowadzić będzie zajęcia z najmłodszą grupą chłopców (roczniki 2009-2010).

Mateusz Gwóźdź

Absolwent Wydziału Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii, licencjat wychowania fizycznego oraz student studiów II stopnia na tymże kierunku. Od kilku lat sędzia I klasy piłki siatkowej w Opolskim Związku Piłki Siatkowej. Członek komisji rewizyjnej AMS Opole.

Wychowanek oraz współpracownik znanego w środowisku siatkarskim trenera - Jerzego Tracza. Niegdyś siatkarz w UKS MOS Opole, a obecnie asystent trenera drużyny juniorów tego klubu, a także nauczyciel wychowania fizycznego w Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym prowadzący zajęcia z grupą gimnazjalną. wielokrotnie reprezentował nasze miasto ze swoimi zawodnikami podczas Mistrzostw Polski zajmując wysokie lokaty. Obecnie również zawodnik drugoligowego zespołu szczypiornistów OSiR Komprachcice.

Od kilku lat zbiera cenne doświadczenie i doskonali swój warsztat, w sezonie 2016/2017 wspólnie z trenerem Traczem prowadzi zespół UKS MOS Opole w wojewódzkiej lidze juniorów. W Akademii Młodego Siatkarza będzie pracował z chłopcami z roczników 2005-2006.

Agnieszka PUSTUŁA

Absolwentka Wydziału Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii, magister wychowania fizycznego oraz trener II klasy piłki siatkowej oraz absolwentka Uniwersytetu Opolskiego na kierunku gerontopedagogika. Członkini komisji rewizyjnej w AMS Opole.

Pochodzi z Jaworzna, gdzie siatkówka zawsze była prezentowana na wysokim poziomie - zarówno w kategorii kobiet jak i mężczyzn, dlatego też pasję do tego pięknego sportu ma we krwi. Jest osobą bardzo przesiębiorczą, ukończyła liczne kursy m.in. masażu tkanek głębokich, masażu bańską chińską, masażu gorącymi kamieniami, czy kinesiology taping. Posiada także uprawnienia wychowawcy wypoczynku dzieci i młodzieży. Na co dzień pracuje jako masażystka oraz prowadzi zajęcia w szkole dla dorosłych.

Posiada wszelkie niezbędne kwalifikacje predysponujące ją do owocnej pracy z dziećmi i młodzieżą. W Akademii Młodego Siatkarza Opole będzie prowadziła zajęcia prewencyjne zarówno dla zawodników trenujących w grupach szkoleniowych jak i dla pozostałych chętnych dzieci (w tym również dziewcząt).

Patrycja Silczuk

Pochodząca z Krakowa studentka Administracji na Politechnice Opolskiej. Członkini zarządu Akademii Młodego Siatkarza Opole, w którym pełni rolę sekretarza. Ukończyła kurs sędziego piłki siatkowej oraz kurs dla statystyków DataVolley i DataVideo.

Jak pozostali członkowie kadry klubu z siatkówką związana od wielu lat. Jako zawodniczka Wisły Kraków sięgnęła ze swoją drużyną po 3 miejsce Mistrzostw Polski Juniorek, medal z tego samego kruszcu wywalczyła reprezentując Politechnikę Opolską w Akademickich Mistrzostwach Polski. Niejednokrotnie stawała na ligowych parkietach. W sezonie 2013/2014 z zespołem Ekstrim Gorlice wywalczyła awans do rozgrywek 1 ligi piłki siatkowej kobiet, nastepnie sukces ten powtórzyła w roku 2016 już jako asystent trenera i statystyk z drużyną siatkarek AZS Politechnika Opolska, w którym oprócz wymienionych pełnienia funkcji występuje także jako rozgrywająca.

Jako osoba sumienna i skrupulatna rewelacyjnie sprawdza się jako specjalistka do spraw organizacyjnych, dzięki czemu nasz UKS może sprawnie funkcjonować i nieustannie się rozwijać.

Dawid CEBULA

Absolewn Wydziału Elektrotechniki, Automatyki i robotyki, inżynier automatyki i robotyki oraz student elektrotechniki na studiach II stopnia. Jeden z założycieli oraz członek komisji rewizyjnej Akademii Młodego Siatkarza Opole.

Pochodzi z okolic Wielunia, czyli z rejonów gdzie siatkówka jest chlebem powszednim. Od wielu lat czynnie uprawia ten piękny sport, wielokrotnie odnosił sukcesy podczas rozgrywek ligowych oraz na licznych turniejach piłki siatkowej. Człowiek, który łączy w sobie pasję do sportu oraz do zagadnień z zakresu elektroniki i automatyki.

Jako czynny zawodnik oraz propagator piłki siatkowej idealnie wpisuje się w team oraz założenia ideologiczne Akademii Młodego Siatkarza Opole. Z racji tego, że jest człowiekiem pełnym pozytywnej energii bez wątpienia będzie napędzał całą kadrę do działania, a dzięki swojej głowie pełnej pomysłów natchnie nas do realizacji coraz to nowszych i ciekawszych przedsięwzięc związanych ze szkoleniem dzieci i młodzieży oraz szeroko rozumianą działalnością sportową na rzecz rozwoju piłki siatkowej w mieście, województwie oraz kraju, a nie wykluczone, że i poza granicami Polski.